По-русски
Дальномір Leica Disto

Геодезичне обладнання
Leica Geosystems (Швейцарія)
Відділ продажів: +38 (067) 589-60-53
e-mail:   sales@leica.kiev.ua

Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Лазерний далекомір Leica DISTO X310

Для збільшення
натисніть на картинку
Лазерний далекомір Leica DISTO X310

Інструкція LEICA DISTO X310


Високоточний інженерний лазерний далекомір Leica DISTO X310 призначений для вирішення завдань у різних галузях людської діяльності. Цей унікальний прилад оснащений масою функцій, має чудові ергономічні властивості, а компактні розміри та легка вага дозволяють легко розміщувати його в руці або в кишені. Високоякісні лінзи із загартованого скла не деформуються за змін температури, що забезпечує найвищу точність вимірювань за будь-яких погодних умов.

Далемір Leica DISTO X310 може визначати відстані до об'єктів, що знаходяться на відстані до 80 метрів. За допомогою вбудованого рівня можна максимально точно визначати похилі відстані, а спеціальний вбудований датчик кута нахилу на 360 градусів забезпечує можливість вимірювання відстаней, що знаходяться за межами прямої видимості. Для роботи на великих відстанях рекомендується встановлювати інструмент на штатив, для чого передбачено спеціальне різьблення, виконане на високоміцному металі інструменту.

Лазерний дальномір leica DISTO X310 оснащений багатопозиційною скобою, за допомогою якої можна закріплювати прилад на будь-якій поверхні, причому скоба має функцію автоматичного розпізнавання поточного положення. за допомогою яких ви з легкістю зможете зробити додавання або віднімання величин, визначити площу об'єкта або його периметр.

Leica DISTO X310 – це надійний мультифункціональний далекомір, виконаний в міцному корпусі. Прилад здатний витримувати падіння на асфальт з висоти двох метрів і має покращений захист від пилу та вологи за стандартом IP65.

Технічні характеристики лазерного далекоміра LEICA DISTO X 310

Вимірювання відстані  120 м 
Точність  1,0 мм 
Точність датчика нахилу  є (360) 
Функції  функції непрямих вимірювань та за теоремою Піфагора та визначення параметрів приміщення 
Пам'ять виміру  20 вимірювань
Клас захисту  IP65 
Джерело живлення  2 Батарейки Типу ААА 1,5 В
Розмір Д х Ш х В  122х55х31 
Вага кг  0,155 

Комплект постачання LEICA DISTO X310

1.  Leica Disto X310 
2.  Чохол 
3.  Комплект батарей 
4.  Інструкція 


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)