По-русски
Leica Disto

Геодезичне обладнання
Leica Geosystems (Швейцарія)
Відділ продажів: +38 (067) 589-60-53
e-mail:   sales@leica.kiev.ua

Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Лазерний далекомір Leica DISTO S910

Для збільшення
натисніть на картинку
Лазерний далекомір Leica DISTO S910

Інструкція LEICA DISTO S910


Послідовний вимір в окремих точках.

Обладнана технологією P2P Technology, модель Leica DISTO S910 здійснила революцію у сфері вимірювань за допомогою ручних лазерних далекомірів. Вбудована інтелектуальна стійка Smart Base дозволяє з одного місця виміряти відстані (наприклад, ширину) між двома точками. Поєднання інтелектуальної Smart Base з вбудованим датчиком нахилу відкриває нові можливості і робить модель Leica DISTO S910 найуніверсальнішим лазерним далекоміром на ринку.

Збирає результати вимірювань у форматі CAD.

Leica DISTO S910 може зберігати всі вимірювальні точки у файлі формату DXF, як план поверху, план стіни або навіть 3D-модель, які можуть бути завантажені на комп'ютер за допомогою USB-інтерфейсу. Щоб забезпечити повну і достовірну документацію, Leica DISTO S910 також зберігає всі фотографії, що показують, де виконувати вимірювання. Це спрощує завдання створення більш точних креслень та прискорює процес перевірки якості.

Передача координат точок у режимі реального часу.

Ви можете передавати дані вимірювань безпосередньо з будмайданчика на портативний комп'ютер через інтерфейс WLAN для подальшої обробки за допомогою зручного програмного забезпечення. З'єднання встановлюється дуже просто за аналогією з точкою доступу. Ви можете передавати скільки завгодно результатів вимірювання (з картинками або без них) та створювати та перевіряти документацію в режимі реального часу. Безкоштовне програмне забезпечення Leica DISTO transfer з Plugin software також підтримує передачу даних у AutoCAD та BricsCAD.

Робочий діапазон до 300 м завдяки X-Range Power Technology.

Вбудована інноваційна технологія X-Range Power Technology робить Leica DISTO S910 технологією вимірювань із майбутнього. Прилад здатний вимірювати об'єкти на відстані до 300 м і гарантує оптимальні характеристики роботи: швидкий і надійний вимір навіть об'єктів з низькою здатністю, що відбиває, і навіть при яскравому сонячному світлі. Діапазон та точність перевіряються відповідно до ISO 16331-1.

Технічні характеристики лазерного далекоміра LEICA DISTO S 910

Вимірювання відстані  0,05 до 300 м 
Точність  +1,0 мм 
Одиниці виміру  Метри, фути, дюйми 
Вбудований візир  цифровий із 4х збільшенням 
Діапазон змін. кута  360° 
Підсвічування дисплея  так 
Пам'ять виміру  50 
Клас захисту  IP54 
Джерело живлення  Літій-іонний акумулятор 
Розмір Д х Ш х В  164x61x32 
Вага кг  0.290 

Комплект постачання LEICA DISTO S910

1.  leica Disto S910 
2.  Комплект батарей 
3.  Чохол 
4.  Ремінь на зап'ястя 
5.  Інструкція російською мовою 


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)