По-русски
Leica Disto Дальномір

Геодезичне обладнання
Leica Geosystems (Швейцарія)
Відділ продажів: +38 (067) 589-60-53
e-mail:   sales@leica.kiev.ua

Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Лазерний далекомір Leica DISTO D810

Для збільшення
натисніть на картинку
Лазерний далекомір Leica DISTO D810

Інструкція LEICA DISTO D810


Лазерний далекомір Leica DISTO D810 Touch є одним з найбільш технічно досконалих приладів, представлених на ринку сучасного вимірювального обладнання. Дальномір має всі функції, якими тільки може бути оснащена лазерна рулетка. Серед основних параметрів далекоміра Leica DISTO D810 Touch потужний лазер і можливість вимірювання відстані до двохсот метрів, вбудований датчик кута нахилу на 360°, що забезпечує розширені функції непрямих вимірювань, цифровий візир з можливістю чотириразового збільшення та кольоровий сенсорний дисплей.

Поряд з основними функціями, такими, як визначення площі, об'єму, додавання, віднімання та функція Піфагора, Leica DISTO D810 дозволяє вимірювати діаметр, ширину і висоту, має функцію розбивки, вимірює профіль висоти. Міцний корпус з надійним захистом від механічних впливів, проникнення пилу та вологи гарантує тривалу експлуатацію лазерного далекоміра Leica DISTO D810 Touch.

Лазерна рулетка Leica DISTO D810 Touch відрізняється інтуїтивно зрозумілим керуванням: швидкий доступ до всіх функцій приладу здійснюється за допомогою звичних жестів, наприклад зміна масштабу за допомогою двох пальців, або малювання на екрані ескізів з миттєвим додаванням на малюнок результатів виміру.

Далемір Leica DISTO D810 Touch оснащений вбудованою камерою, яка дозволяє робити чіткі знімки вимірюваних об'єктів і відзначати на них цільові точки. Ви також можете зробити знімок екрана з усією інформацією необхідною інформацією: на фото можна вказати результати вимірювань, дату, назву об'єкта та інші атрибути, що забезпечує якісну візуалізацію. За допомогою модуля бездротового зв'язку Bluetooth SMART ви можете миттєво передати будь-які дані на свій смартфон або планшет - відповідну програму можна встановити з AppStore або Google Play.

Технічні характеристики лазерного далекоміра LEICA DISTO D 810

Вимірювання відстані  0,05 - 200 м 
Точність  ± 1,0 мм 
Одиниці виміру  Метри, фути, дюйми 
Діапазон змін. кута  0,0°; 0.00%
Дисплей  Кольоровий сенсорний TFT 
Автоматичне вимкнення  Лазер через 3 хв.; прилад через 6 хв.
Тип лазера  Клас 2 (Тип 635 нм <1 мВт ) 
Пам'ять виміру  5000 вим. 
Джерело живлення  Літій-іонний акумулятор 
Розмір Д х Ш х В  164х61х31 
Вага кг  0.238 

Комплект постачання LEICA DISTO D810

1.  Далемір Leica DISTO D810 touch 
2.  Ремінець 
3.  Чохол 
4.  Інструкція російською мовою 
5.  USB-кабель 
6.  Зарядний пристрій 


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)