По-русски
Leica Disto Дальноміри

Геодезичне обладнання
Leica Geosystems (Швейцарія)
Відділ продажів: +38 (067) 589-60-53
e-mail:   sales@leica.kiev.ua

Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Лазерний далекомір Leica DISTO D510

Для збільшення
натисніть на картинку
Лазерний далекомір Leica DISTO D510

Інструкція LEICA DISTO D510


Лазерний далекомір Leica Disto D510 – це один із найпотужніших, функціональних та технологічно досконалих інструментів, представлених на сучасному ринку вимірювального обладнання. Унікальне поєднання потужного лазера, цифрового видошукача з 4-кратним збільшенням та датчика кута нахилу на 360°; відкривають перед вами нові можливості для швидких, точних та надійних вимірів відстаней безконтактним способом.

Відмінною особливістю далекоміра Leica Disto D510 є наявність вбудованого модуля бездротової передачі даних Bluetooth Smart з повною підтримкою пристроїв на базі IOS або Android. На сервісах App Store та Google Play є велика кількість програм для роботи з рулеткою Leica Disto D510, за допомогою яких ви зможете, наприклад, миттєво передавати виміряні дані на свій смартфон або планшетний комп'ютер для створення поверхових планів або таблиць даних, для внесення розмірів на креслення в режимі реального часу, для відображення на фотографіях реальних розмірів об'єктів або передачі даних поштою.

Лазерна рулетка LEICA DISTO D510 дозволяє вимірювати відстані до 200 метрів з точністю ± 1 mm, що є одним із найкращих показників у цьому класі. Малий діаметр лазерної плями (6мм на 10 метрів) дозволяє вам точно навестися навіть на найменші об'єкти. У нижній частині далекоміра є різьблення, що дозволяє встановити прилад на штатив для зручного наведення на великій відстані.

Лазерний далекомір Leica DISTO D510 оснащений великим кольоровим 4-рядковим дисплеєм з підсвічуванням для роботи в умовах недостатньої видимості. Вбудована пам'ять дозволяє запам'ятовувати до 30 вимірів. Один комплект акумуляторів (2 батареї розміру ААА) забезпечують до 5000 вимірів. Багатофункціональна позиційна скоба полегшує виробництво вимірювань з кута або краю об'єкта.

Далемір LEICA DISTO D510 оснащений датчиком нахилу на 360°, за допомогою якого ви зможете не тільки визначати кути, але й максимально швидко виконувати непрямі вимірювання одним прийомом, наприклад, визначати висоту будівлі або обчислювати недоступну відстань. Крім визначення непрямих відстаней у вашому розпорядженні величезна кількість додаткових функцій, серед яких визначення площі та обсягу, додавання та віднімання вимірювань, визначення мінімуму, максимуму або усередненого значення, безперервні вимірювання дозволяють максимально спростити виконання робіт.

Технічні характеристики лазерного далекоміра LEICA DISTO D 510

Вимірювання відстані  200 м 
Точність  ±1 мм 
Вбудований візир  4 кр.ув
Діапазон змін. кута  360° 
Дисплей  4-кратне збільшення 
Автоматичне вимкнення  Лазер через 3 хв.; прилад через 6 хв.
Тип лазера  635 нм <1 мВт
Підсвічування дисплея  так 
Таймер  так 
Функції  Bluetooth Smart (v.4.0), калькулятор, Power Range Technology, функція нівелювання 
Пам'ять виміру  20 вимірювань
Клас захисту  IP65 
Джерело живлення  2 x 1,5V LR6 (AA) 
Температура експлуатації  -10 +50°C 
Температура зберігання  -25 +70°C 
Розмір Д х Ш х В  143х58х29 
Вага кг  0,198 

Комплект постачання LEICA DISTO D510

1.  Прилад 
2.  Комплект батарей 
3.  Чохол 
4.  Інструкція російською мовою 


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)