По-русски
Leica Disto Дальноміри

Геодезичне обладнання
Leica Geosystems (Швейцарія)
Відділ продажів: +38 (067) 589-60-53
e-mail:   sales@leica.kiev.ua

Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Лазерний далекомір Leica DISTO D210

Для збільшення
натисніть на картинку
Лазерний

Інструкція LEICA DISTO D210


Найпростішим лазерним далекоміром, в оновленій лінійці приладів Leica DISTO, є - D210, він прийшов на зміну колись популярної рулетки Leica DISTO D2. Розглянемо по докладніше основні відмінності цих двох інструментів. Leica DISTO D210 має більш потужний далекомір, завдяки чому дальність вимірювання зросла з 60 м до 80 м; D210 дає більш точний результат ±1 мм, проти ±1,5 мм; збільшився діапазон робочих температур, далекомір тепер здатний працювати при температурі -10°С; нова модель має більш наочний дисплей, з м'яким сірим підсвічуванням, завдяки цьому показання добре читаються навіть у сутінках; D210 залишився таким самим компактним. Як і всі рулетки Leica DISTO, D210 має протиударне покриття корпусу, це захищає прилад від механічних впливів, а також сприяє більш чіпкому контакту далекоміра з рукою оператора. У комплекті Leica DISTO D210 йде зручна м'яка сумка для перенесення та ремінець-петля для фіксації на зап'ясті.

Дальномір Leica DISTO D210

Технологія Power Range дозволяє далекоміру Leica DISTO D210 бути швидше і точніше за своїх конкурентів. Стосовно ціни - якості, DISTO D210 є лідерами у своєму сегменті. Всі далекоміри Leica виробляються в Європі, або в Угорщині, або в Австрії, про це свідчить напис на корпусі приладу Made in Hungary або Made in Austria. Європейська збірка – європейська якість! Розвиток технологій і зростання конкуренції, змушує виробників знижувати ціни на свою продукцію, вартість лазерних далекомірів з часом стає дедалі нижчою, вони починають витісняти механічні рулетки, дедалі більше людей віддають переваги лазерним рулеткам. Працюючи далекоміром Leica D210, Ви зможете заощадити багато свого часу, а значить заощадить свої гроші. Застосування сучасних технологічних рішень суттєво дає змогу підвищити ефективність праці. Вже багато зацікавлених людей зупинили свій вибір на Leica DISTO D210, і на практиці неодноразово переконалися, що вони зробили правильний вибір.

Лазерна рулетка Leica DISTO D210

Для роботи лазерного далекоміра Leica DISTO D210 достатньо всього двох "мізинчикових" батарейок, мінімальне споживання електроенергії дозволяє працювати приладом протягом тривалого періоду часу. Великий пакет допоміжних функцій (складання та віднімання, одноразове вимірювання відстані, безперервні вимірювання, визначення площі прямокутника, визначення об'єму, рішення трикутника за теоремою Піфагора, винесення точок і т.д.), хороший ступінь захисту від пилу та вологи IP54, протиударний корпус, наочний та яскравий дисплей, ергономічний дизайн, інтуїтивно зрозуміле меню та багато інших можливостей та плюсів роблять лазерний далекомір Leica DISTO D210 незамінним помічником на будівництві, в кадастрі, геодезії, проектуванні тощо. Придбати Leica DISTO D210 Ви можете у нашому магазині, також у нас можна провести метрологічну перевірку приладу та всі необхідні аксесуари: штатив, окуляри, мішень.

Технічні характеристики лазерного далекоміра LEICA DISTO D 210

Вимірювання відстані  80 м 
Точність  ±1,0 мм 
Тип лазера  636 нм, <1 мВт;
Функції  непрямі вимірювання та вимірювання з теореми Піфагора 
Пам'ять виміру  10 вимірювань
Клас захисту  IP54 
Джерело живлення  2 Батарейки Типу ААА 1,5 В
Розмір Д х Ш х В  114 × 50 × 27 
Вага кг  0,126 

Комплект постачання LEICA DISTO D210

1.  Leica Disto D210 
2.  Чохол 
3.  Комплект батарей 
4.  Інструкція 


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)