По-русски
Лазерний далекомір Leica Disto

Геодезичне обладнання
Leica Geosystems (Швейцарія)
Відділ продажів: +38 (067) 589-60-53
e-mail:   sales@leica.kiev.ua

Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.

Доставка по всій Україні.


Лазерний далекомір Leica DISTO D2

Для збільшення
натисніть на картинку
Лазерний далекомір Leica DISTO D2

Інструкція LEICA DISTO D2


Лазерний далекомір Leica DISTO D2 створений для професійних робіт у приміщенні та на вулиці з відстанями до 60 метрів. Це портативний лазерний далекомір Leica DISTO D2 дозволяє вимірювати відстані від 0,05 до 60 метрів з максимальною похибкою ± 1,5мм! А вбудована пам'ять на 10 вимірів і функції Піфагора/розрахунку неприступних відрізків/площі/об'єму/складання/віднімання, а також функція винесення розміру в натуру значно розширюють можливості лазерної рулетки!

Наприклад, вам треба відкласти 5 однакових відрізків від однієї точки — немає проблем! Вибираєте режим використання константи для розмітки однакових відрізків, вводите необхідну величину, приступаєте до безперервного вимірювання і на екрані буде видно задану відстань, а так само наступну відстань, кратну встановленому. Наприклад, якщо ви встановили 1 метр, то на екрані буде відображено метр і наступну точку розмітки (2, 3, 4 і т. д. метр), а в підсумковому рядку видно відстань, що залишилася до наступного кратного.

Переваги:

Многофункціональна п'ята-опора (багатопозиційна скоба) Дозволить провести заміри від задньої частини приладу, відкинувши її на 90° та «зачепившись» скобою за точку відліку, з кутів та щілин, відкинувши її на 180° і впершись у кут або вставивши в щілину. Тепер діагональні виміри — не проблема.

Обладнано звуковою індикацією (супроводом) натискання клавіш. Для людей з обмеженим зором. Цю функцію можна вимкнути у разі непотрібності для економії заряду батарей.

Дуже мініатюрна лазерна рулетка (лазерний далекомір). Запросто поміститься в кишені, сумочці або бардачку вашого автомобіля + новий яскравий та контрастний дисплей з підсвічуванням

Технічні характеристики лазерного далекоміра LEICA DISTO D 2

Вимірювання відстані  0,05 - 60 
Точність  ±1,5 мм 
Час вимірювань, з  0,16 - 1 
Автоматичне вимкнення  лазер: через 60 с, прилад: через 180 с
Тип лазера  635 нм, <1мВт, 2 клас
Вимірювання від кута  скоба з автоматичним визначенням положення 
Пам'ять вим.  5000 
Клас захисту  IP54 
Джерело живлення  AA 2х1.5V 
Розмір Д х Ш х В  111x42x23 
Вага кг  0.1 

Комплект постачання LEICA DISTO D2

1.  LEICA DISTO D2 
2.  Комплект батарей 
3.  Чохол 
4.  Дві цілі 
5.  Інструкція російською мовою 


© 2024 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)